Regulamin

ZASADY ZAKUPÓW W HURTOWNI "BABILON."
     Hurtownia Taniej Książki "BABILON." sprzedająca przez internet, znajduje się pod adresem www.andorsc.pl. Sprzedaż prowadzi poprzez internet, jak również w siedzibie hurtowni na ulicy Kolejowej 19/21 w Warszawie.
   
 
JAK REALIZOWANE SĄ ZAMÓWIENIA I TERMINY ICH REALIZACJI  
 
   Książki wysyłamy kurierem, więc jeśli zamówienie dotrze do nas do godziny 12, a należność za nie do godziny 14, to zamówione książki znajdą się w Państwa rękach już następnego dnia. Dotyczy to czterech pierwszych dni tygodnia: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek. Książki zamówione i zapłacone w piątek docierają na następny dzień roboczy tj. w poniedziałek. Dlaczego ważne są te godziny, gdyż do godziny 14 możemy przygotować paczki dla klientów do wysyłki, a o godzinie 14 przyjeżdża po nie kurier. Więc najlepiej zamawiać jak najwcześniej, by przelew miał czas do nas dotrzeć, a nam ułatwi to pracę. Jeśli przelew nie zostanie u nas zaksięgowany (do godziny 14) w dniu złożenia zamówienia, przesyłka w tym dniu nie jest wysyłana, a dopiero w dniu wpłynięcia należności. Jeśli zapłata nie dotrze do nas w ciągu siedmiu dni, kontaktujemy się z zamawiającym w celu wyjaśnienia sprawy, czy zamówienie jest nadal aktualne, czasami zdarza się, że klienci po prostu zapominają dokonać przelewu. Zamówienia można oczywiście składać 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, należy jednak pamiętać, że w sobotę i niedzielę nie są one realizowane, a dopiero w poniedziałek. Wielu naszych klientów składa zamówienia właśnie w te dni, kiedy to mają więcej czasu i mogą na spokojnie przeanalizować i zastanowić się jakich książek potrzebują.
 
 
SPOSÓB ZAPŁATY
 
  Płatność za zakupione książki klient dokonuje wyłącznie przelewem na konto, którego numer otrzymuje od nas w mailu zwrotnym potwierdzającym zamówienie i zawierającym wykaz zamówionych książek i całkowity koszt zamówienia. Numer konta znajduje się również na stronie KONTAKT.
 
SPRZEDAJEMY RÓWNIEŻ W DETALU
CENY KSIĄŻEK ZAWIERAJĄ PODATEK VAT
 
Książki wysyłamy wyłącznie kurierem, jedną czy dwie w drodze wyjątku na życzenie kupującego możemy wysłac Pocztą Polską.

Przy zakupie powyżej 200,00 wysyłka gratis.